Nasza strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.
Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb, więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Millers Kielce - Piąte koło - Rafał Rolak Kielce - Oferta

O Firmie


Piąte koło – zrodzone z pasji. Z pasji do motoryzacji.
Każdy pojazd zasługuje na najlepsze produkty. Nie ma znaczenia marka, model czy rok produkcji – każdy pojazd powinien mieć to, co jest dla niego właściwe. Używasz samochodu okazjonalnie? Twój samochód to youngtimer? Używasz go codziennie? A może jedynie na torze? Nie ma znaczenia. Piąte koło to fachowa pomoc w doborze oleju najwyższej jakości. Jakości firmy Millers Oils, która nieprzerwanie od XIX w. dba o najwyższą jakość produktów. Każdy produkt, dostarczany w najdalszy zakątek świata firmy Millers Oils pochodzi z tego samego źródła – rodzinnej firmy z miejscowości Brighouse (północna Anglia). Produkty firmy Millers Oils spełniają najbardziej surowe wymagania producentów silników, a niejednokrotnie przewyższają je. To zasługa specjalistów, którzy niezmiennie dbają i unowocześniają swoje produkty dzięki wiedzy zdobytej przez lata praktyki. Produkty firmy Millers Oils są używane zarówno w sporcie motorowym, jak i pojazdach osobowych, dostawczych i ciężarowych.
Olej to niezbędny czynnik w każdym pojeździe. To on chłodzi, smaruje i utrzymuje w czystości silnik. A czym lepszy, tym dłużej pojazd będzie mobilny. Zarówno w siedzibie firmy jak i drogą elektroniczną każdy klient otrzyma wyczerpujące informacje o najwłaściwszym produkcie do danego pojazdu. Ponadto w ofercie firmy jest także szeroki wybór dodatków do paliw (diesel oraz benzyna), płynów hamulcowych, płynów chłodniczych oraz kosmetyków samochodowych. Wszystko dla właściwej, długiej i bezproblemowej eksploatacji.
dodano
24.03.2021
przez
rorafalki
Stacjonarny Sklep Motoryzacyjny
typ firmy
Głogowa 10
ulica / nr
Kielce
miasto
świętokrzyskie
region
zapisało 2 użytkowników
wyświetleń: 1527

Oferta Specjalna

Masz problem z ofertą? Zgłoś

Oferta #1
dla każdego Klubowicza UPALAM.pl 15% na cały asortyment Millers Oils
Wartość / Profit
15%
Zostań Klubowiczem i korzystaj z Ofert Partnerskich.

Jak skorzystać z powyższej oferty?

podczas zakupu (lub kontaktu) pamiętaj by powiedzieć "upalam2021"

Inne informacje

Kto może skorzystać z oferty?
Z ofert partnerskich mogą korzystać wszyscy Klubowicze posiadający Kartę Członkowską.
Pamiętaj! Pracownicy Firmy Partnerskiej mają prawo do weryfikacji posiadania karty, dlatego zawsze warto mieć kartę przy sobie.

Jak długo i ile razy mogę korzystać z ofert?
Klubowicze mają prawo do korzystania z ofert bezterminowo i bez limitów. Partnerzy mają obowiązek utrzymania jedynie aktualnie dostępnych ofert.

Chcesz potrenować na
Torze Kielce?
zobacz więcej