Nasza strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.
Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb, więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Kierowca Maciej Podlejski


Ścigam się od 16 roku życia, z pomocą mojego ojca, zaczynając na PF 126p po Ładę 2105 kończąc na Suzuki Swifcie GTi udało mi się wyjeździć m.in zwycięstwo sezonu we wszystkich klasach(oprócz generalki) Classicauto CUP, dwukrotny tytuł drugiego vicemistrza toru Kielce, oraz poszczególne zwycięstwa na torach Słomczyn, Jastrząb, Kielce, Bednary, Biała Podlaska.
W tej chwili mam 21 lat, moim marzeniem jest możliwość rozwoju w motorsporcie, zdobycie licencji wyścigowej i start w WSMP. Z pewnością chciał bym spróbować swoich sił też w rallycrossie, gokartach. Myślę że największym marzeniem byłoby zasiąść za sterami formuły. 
Planem na sezon 2021 jest udział w TimeAttack Poland co mogło by mnie przygotować do jazdy typowo wyścigowej, dłuższej sesji, w grupie samochodów. 
Razem z moim tatą, Mariuszem prowadzimy warsztat samochodowy, staram się zbierać "budżet" na realizację moich marzeń, ale każde wsparcie zaprocentowało by w mój rozwój i przełożyło by się na zwycięstwa na torze. 
dodany
30.03.2021
przez
Podlej
5000
budżet własny
15000
budżet potrzebny
20000
wartość samochodu

Budżet na sezon 2023

0 zł 33% 15000 zł
Do celu brakuje 10000 zł
podlaskie
region
Lotnisko Rudniki
gdzie trenuje
SuperOes Kielce, Puchar Toru Słomczyn, TAP 2021
gdzie startuje
0 wspierających
wyświetleń: 1669

Czym jeżdżę?

Wspieraj Kierowcę

Uwaga! Moduł wsparcia tymczasowo wyłączony.
Kierowca nie zaktualizował profilu na sezon 2023.

Progi Wsparcia

Próg #1
od 50 zł miesięcznie
- - - - - - -
Na oponę :)
Zachęcam do wsparcia, mogę zapewnić reklamę w social media oraz w postaci naklejki na samochodzie.

Inne informacje

Dostęp do Prywatnej Grupy
Kierowca może dać dostęp swoim Sponsorom do Prywatnej Grupy, gdzie będzie kontaktował się i przekazywał istotne wiadomości o swojej działaności. Dostęp do Grupy jest przyznawany automatycznie na cały okres wsparcia, jeżeli został zawarty w progu.

Link Sponsorski
Dodając Link Sponsorski musisz mieć na uwadze to, że Kierowca ma prawo do wstrzymania lub odrzucenia publikacji linku, jeżeli uważa, że nie jest odpowiedni lub kieruje na strony z nielegalnymi treściami. Zawsze dodawaj link, który jest całkowicie zgodny z polskim prawem.

Jakie są ryzyka, o czym warto pamiętać?
Przed wpłatą warto wziąć pod uwagę kilka kwestii, dlatego przekazując dobrowolne wspacie Twojemu ulubionemu Kierowcy, pamiętaj:
- realizacja celów przez Kierowcę może nie zostać spełniona i nie jest gwarantowana (np. przez zdarzenia losowe, uszkodzenie auta lub po prostu nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń),
- realizacja nagród lub innych profitów, opisanych w progach może być limitowana (np. wysłanie zdjęcia z podpisem, przekazanie produków, co-drive, dzień na torze),
- Kierowca może zmienić dziedzinę motorsportu, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej,
- przez cały okres wsparcia możesz mieć dostęp do zamkniętej grupy Wspierających (jeżeli została dodana do progu), dzięki czemu Kierowca może informować Cię o spontaniczynych atrakcjach, nieuwzlędnionych w progach,
- nasi Moderatorzy regularnie sprawdzają profile Kierowców, dlatego staramy się minimalizować wszelkie ryzyka.

Chcesz potrenować na
Torze Kielce?
zobacz więcej