Nasza strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.
Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb, więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Kierowca Kamil Tomera / WormsDrift


Witam. 
Nazywam się Kamil i Swoimi siłami próbuje zaistnieć w sporcie. Biorę udział w różnych akcjach charytatywnych gdzie zbieramy dla dzieciaków.
Staram się wykorzystać w 100% mój samochód który jest dość niskobudżetowy z powodu braku sponsora. 

Jestem zakochany w Drifcie dlatego postanowiłem spełniać się i próbować zrealizować marzenia które sobie narzuciłem. Na codzień pracuje jako operator ciężkiego sprzętu budowlanego i budujemy drogi po całym kraju.

Jeśli chcieli by Państwo wesprzeć w realizacji to zapraszam. Nie oczekuję kokosów ale przysłowiowe pare groszy aby móc pokazywać swoje umiejętności. 
Pozdrawiam 
dodany
08.07.2021
2000
budżet własny
5000
budżet potrzebny
15000
wartość samochodu

Budżet na sezon 2023

0 zł 40% 5000 zł
Do celu brakuje 3000 zł
małopolskie
region
Tor Tuczępy
gdzie trenuje
Bielsko-Biała
gdzie startuje
0 wspierających
wyświetleń: 662

Czym jeżdżę?

Wspieraj Kierowcę

Uwaga! Moduł wsparcia tymczasowo wyłączony.
Kierowca nie zaktualizował profilu na sezon 2023.

Progi Wsparcia

Próg #1
od 100 zł miesięcznie
- - - - - - -
Myśle ze taki prób będzie dobrym zaczątkiem rozwijania pasji

Inne informacje

Dostęp do Prywatnej Grupy
Kierowca może dać dostęp swoim Sponsorom do Prywatnej Grupy, gdzie będzie kontaktował się i przekazywał istotne wiadomości o swojej działaności. Dostęp do Grupy jest przyznawany automatycznie na cały okres wsparcia, jeżeli został zawarty w progu.

Link Sponsorski
Dodając Link Sponsorski musisz mieć na uwadze to, że Kierowca ma prawo do wstrzymania lub odrzucenia publikacji linku, jeżeli uważa, że nie jest odpowiedni lub kieruje na strony z nielegalnymi treściami. Zawsze dodawaj link, który jest całkowicie zgodny z polskim prawem.

Jakie są ryzyka, o czym warto pamiętać?
Przed wpłatą warto wziąć pod uwagę kilka kwestii, dlatego przekazując dobrowolne wspacie Twojemu ulubionemu Kierowcy, pamiętaj:
- realizacja celów przez Kierowcę może nie zostać spełniona i nie jest gwarantowana (np. przez zdarzenia losowe, uszkodzenie auta lub po prostu nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń),
- realizacja nagród lub innych profitów, opisanych w progach może być limitowana (np. wysłanie zdjęcia z podpisem, przekazanie produków, co-drive, dzień na torze),
- Kierowca może zmienić dziedzinę motorsportu, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej,
- przez cały okres wsparcia możesz mieć dostęp do zamkniętej grupy Wspierających (jeżeli została dodana do progu), dzięki czemu Kierowca może informować Cię o spontaniczynych atrakcjach, nieuwzlędnionych w progach,
- nasi Moderatorzy regularnie sprawdzają profile Kierowców, dlatego staramy się minimalizować wszelkie ryzyka.

Chcesz potrenować na
Torze Kielce?
zobacz więcej