Nasza strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.
Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb, więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Dlaczego i jak zostać Sponsorem indywidualnym?

Kierowcy sportowi oprócz predyspozycji i przemyślanego treningu potrzebują również funduszy. Naprawdę nieliczni zawodnicy mogą sobie pozwolić na opłacanie swej jazdy wyłącznie z własnej kieszeni. Na szczęście, dzięki finansowaniu społecznościowemu, rajdowcy, kierowcy wyścigowi i drifterzy mogą otrzymywać wsparcie zarówno od firm, jak i od kibiców - sponsorów indywidualnych.

Dlaczego warto wspierać Kierowców?

- Nie trzeba wydać dużo. Portal UPALAM.pl daje kierowcom możliwość definiowania różnych progów finansowania, także dość niskich,

- Zawodnicy sportów motorowych mają wyjątkowo bliskie relacje ze swą publicznością. Pokopać piłkę ze światową gwiazdą futbolu mogą tylko jej najlepsi przyjaciele. Tymczasem co-drive (szansa zastąpienia pilota na prawym fotelu rajdówki lub przejazd u boku kierowcy w aucie wyścigowym z czasowo zamontowanym drugim siedzeniem) czy drift taxi (bycie przewiezionym przez driftera) są atrakcjami dostępnymi dla uczestników akcji charytatywnych oraz dla drobnych sponsorów,

- Jest to wkład w dziedzinę sportu, w której Polska odnosi prawdziwe sukcesy. Trzy Mistrzostwa Europy Kajetana Kajetanowicza, zwycięstwa drifterów w pojedynkach z japońskimi legendami takimi jak Daigo Saito, wysokie lokaty w europejskich wyścigach górskich, a to wszystko osiągane przez kierowców, których można było lub wciąż można spotkać na lokalnych zawodach. Rajdowy Mistrz Polski Mikołaj "Miko" Marczyk zaczynał od kartingu halowego, a następnie przejeździł wiele rund kieleckiego Superoesu. Dzięki UPALAM.pl można poznawać jego następców na początku ich drogi i zostać ich sponsorem,

- Wspieranie zawodników poprzez UPALAM.pl możliwe jest nie tylko dla indywidualnych kibiców, ale też dla firm. Współpraca z kierowcą sportowym z Polski to inwestycja reklamowa o dużym potencjale. Przykładem może być Maciej "Maney" Manejkowski i jego projekt Fiesta ProTo RX zrealizowany jedynie dzięki wsparciu wielu firm, które uwierzyły w wizję Maćka i będą miały wyjątkową szansę pokazania się Klientom, gdy już za kilka dni powalczy on o tytuł Mistrza Polski w klasie SuperCars Light. Rajdowcy, uczestnicy wyścigów i driferzy zazwyczaj zdają sobie sprawę z tego, jak dużą szansę dają im sponsorzy, a do tego polskie środowisko motorsportowe daje duży wybór sportowców osiągających świetne wyniki oraz charyzmatycznych postaci z możliwością docierania do międzynarodowej publiczności. Bartosz Ostałowski, oprócz startów w zawodach, występował w znanym na całym świecie programie „The Grand Tour”. Warto też pamiętać, że w barwach polskich drużyn czy u boku krajowych zawodników jeżdżą zawodnicy innych narodowości. W latach 2017-2020 zespołowym partnerem Piotra Więcka w amerykańskiej Formula Drift był Irlandczyk James Deane, uważany za najlepszego driftera na świecie.

Jak wspierać za pomocą UPALAM.pl?

1. Zaloguj się na swoje konto lub zarejestruj się, aby utworzyć nowe (https://upalam.pl/rejestracja). Nasz formularz nie jest skomplikowany i rejestracja trwa nie dłużej niż 1 minutę.

2. W przypadku rejestracji, wejdź na swój e-mail i kliknij w link potwierdzający założenie konta.

3. Chcąc wspierać konkretnego Kierowcę możesz wejść bezpośrednio na jego profil lub przejrzeć profile w zakładce Kierowcy (https://upalam.pl/kierowcy).

4. Na profilu Kierowcy, którego chcesz wspierać domyślnie jest ustawiona najniższa miesięczna kwota wsparcia (10 zł). Możesz ją zostawić lub zmienić na wyższą, która odpowiada wysokości progu, który Cię interesuje.

5. Następnie możesz wydłużyć okres wsparcia przez 6 miesięcy do nawet 12 miesięcy, co w skrócie oznacza, że Twoje wsparcie będzie trwało przez pół lub cały "sezon".

6. Silnik portalu obliczy sumę i zaprezentuje ją w polu „Całkowita kwota wsparcia”. Gdy kwota i czas są zgodne z Twoimi preferencjami, możesz nacisnąć przycisk „Wspieram”. Nastąpi wtedy przekierowanie do bezpiecznego polskiego integratora płatności Tpay.

7. Po dokonaniu prawidłowej płatności Twoje konto otrzyma status Sponsora oraz wszystkie zawarte w progach opcje (tj. dostęp do grupy czy link sponsorski) staną się aktywne i będziesz mógł z nich skorzystać na swoim profilu.

Dodatkowo zachęcamy spojrzeć też w sekcję „Inne informacje”, w której opisaliśmy, z czego może wynikać ryzyko niemożliwości realizacji celów sportowych oraz problemy z wypełnieniem innych zobowiązań sponsorskich przez Kierowcę.

        Galeria

        dodany
        18.10.2021
        przez
        tolo
        Aktualności / Artykuły
        rodzaj
        Bez kategorii
        kategoria
        0 ma w schowku
        wyświetleń: 722

        Dodane wcześniej

        Chcesz potrenować na
        Torze Kielce?
        zobacz więcej