Nasza strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.
Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb, więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Rajdy: Holo Cup - pomoc z gwiazdami


Rozgrywany 11 listopada od 9.15 na Torze Kielce superoesowy Puchar Jesieni łączy się z rajdową akcją charytatywną "Holo Cup". Oprócz specjalnych (liczonych do Holo Cup, a nie do klasyfikacji Pucharu Jesieni) przejazdów, których widowiskowym elementem będzie dodatkowa beczka, uczestnicy i widzowie otrzymają szansę udziału w aukcjach z niezwykle atrakcyjnymi motorsportowymi fantami i atrakcjami.
Na kilka dni przed wydarzeniem licytację przejazdu na prawym fotelu jego rajdówki ogłosił Kacper Wróblewski. W budynku Toru Kielce "pod młotek" pójdą m.in. plakaty z podpisami Sébastiena Ogiera, Otta Tanaka, Kallego Rovanpery, Thierry'ego Neuville'a, Daniego Sordo, Elfyna Evansa i Takamoto Katsuty, czy przedstawiający legendarne Subaru Impreza poster sygnowany przez Krzysztofa Hołowczyca i Macieja Wisławskiego.
Innymi atrakcjami, o które będzie można zawalczyć są szkolenie rajdowe z Szymonem Gospodarczykiem oraz szkolenie motocyklowe z Maciejem Giemzą. Załoga Miko Marczyk-Szymon Gospodarczyk wesprze akcję nie tylko przekazanymi na licytację przedmiotami, ale także poprzez swą obecność.
Wśród uczestników wydarzenia znajdzie się też Patryk Mikiciuk, który przyjedzie słynnym "Polskim Porsche".
Cała kwota zebrana w trakcie imprezy zostanie przekazana na pomoc dla znanego pilota rajdowego Michała Grudzińskiego (https://www.ewrc-results.com/coprofile/10658-grudzinski-michal/).

Andrzej Szczodrak
źródło: https://www.instagram.com/torkielce/
Chcesz potrenować na
Torze Kielce?
zobacz więcej